Dažniausiai užduodami klausimai

Taip. Atlikus rezervaciją Jūsų pasirinktu laikotarpiu, mes gauname Jūsų užsakymo patvirtinimo dokumentą ir tai užtikrina Jūsų pageidaujamo automobilio rezervaciją.

Dėl nuolaidos prašome kreiptis asmeniškai į įmonės administraciją e.paštu: info@sofina.lt arba mūsų svetainėje nurodytais tel.nr. Kiekviena nuolaida derinama individualiai atsižvelgiant į Kliento lojalumą bei kokiam laikotarpiui pasirašoma nuomos sutartis

Mūsų svetainėje pateikti kontaktai yra pasiekiami 24/7. Pastebėjus menkiausią gedimą nedelsiant susisiekti su mūsų atstovu. Jei gedimas trukdo tolimesniai automobilio eksploatacijai, Jums bus pateikta kita, tokios pačios ar aukštesnės klasės transporto priemonė.

Taip. Taikoma 1500 EUR bauda, kuri yra nustatyta automobilio nuomos sutartyje.

Rezervuojant automobilį rezervacijos mokestis netaikomas.

Viena iš pagrindinių mūsų įmonės vertybių yra sąžiningumas Kliento atžvilgiu, todėl suteikiame 99 proc. garantiją jog pristatysime Jums konkretų automobilį kurį užsakėte. 1 proc. „paliekame“ tam atvejui, jei automobilio techninis gedimas reikalauja didelio masto ir ilgo termino remonto. Tokiu atveju įsipareigojame pateikti Jums tokios pačios klasės kitą transporto priemonę arba aukštesnės klasės už jau sutartą kainą. Bet kokiu atveju, visi šie klausimai iš anksto bus suderinti su Jumis.

Apmokėjimą galima atlikti kortele, grynais arba pavedimu. Mokant pavedimu apmokėjimas turi būti atliktas iki paimant automobilį.

Automobilio pristatymas Vilniuje ir Vilniaus ribose nemokamas. Į kitus miestus pristatome iš anksto suderinus pristatymo kainą. 

Yra galimybė išsinuomoti automobilį su leidimu važiuoti už LR ribų. Tokiems užsakymams paros kaina nustatoma kiekvienam atvejui individualiai. Važiuojant už LR ribų yra vertinamas parų skaičius ir planuojamas kilometražas per visą nuomos laikotarpį. 

Atsitikus eismo įvykiui, jeigu kaltininkas sutinka su jam pareikšta kalte, būtina teisingai užpildyti eismo įvykio deklaraciją. Jeigu jus neįsitikinę dėl kaltininko būtina iškviesti policiją. Jeigu bus neteisingai užpildyta deklaraciją arba esant būtinybei nebuvo iškviesta policija, visą padaryta žalą turės padengti nuomininkas. Taip pat būtina nedelsiant apie eismo įvykį informuoti nuomotoją.  

Automobilio nuomos taisykles rasite prie kiekvieno automobilio rezervacijos formos.

Depozitas yra būtinas, depozito dydis priklauso nuo vairavimo stažo. Depozito praradimo atvejai:

  1. Apgadinus automobilį tiek vizualiai tiek techniškai.
  2. Jeigu esate eismo įvykio kaltininkas.
  3.  Kiti atvejai aprašyti automobilio nuomos taisyklėse. 

Į nuomos kainą įskaičiuotas kasko draudimas su 300 eur arba 500 eur atsakomybe. Yra galimybė rezervuojant automobilį už papildomą mokestį pasirinkti nuomą su nuline atsakomybe. 

Turite klausimų arba pageidavimų? Parašykite mums